o firmie

Firma MARPLEX powstała w 2005 roku z firmy PLASTOMASZ, która od 1982 r. zajmowała się przede wszystkim produkcją maszyn i opakowań z tworzywa HDPE. Od 2005 r. kiedy nastąpiło przekształcenie firmy Marplex, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji maszyn do rozdmuchu PET-a i opakowań z tego tworzywa.

W wyniku prężnego rozwoju firmy w 2009 r. przenieśliśmy siedzibę z Mińska Mazowieckiego do Choszczówki Stojeckiej, gdzie posiadamy 1500 m2 hali produkcyjno - magazynowej oraz plac o powierzchni 1,7h.

Posiadamy dwie linie do rozdmuchu PET i wtryskarki. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania opakowań i wykonywania form rozdmuchowych i wtryskowych. Wykorzystujemy optymalnie wszystkie funkcjonalne, kreatywne i ekonomiczne potencjały zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Długoletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam sprostać wymaganiom nowoczesnego rynku.

Dysponujemy nieograniczonymi możliwościami: 

  • opracowywania dowolnego wzoru i pojemności opakowania
  • projektowania i tworzenia dokumentacji
  • wykonania detali, dodanie elementów dekoracyjnych (napisy, znaki, logo, itp..), jak również optymalizacja 
  • istniejących pojemników PET tj.:
    • zmniejszenie pojemności
    • zmiana gwintu

Posiadamy własne zaplecze warsztatowe, gdzie również regenerujemy układy plastyfikacji surowców.

Nasi Klienci to wiodące firmy na rynku cukierniczym i gastronomicznym z terenu całego kraju. Współpracujemy również na dużą skalę z kontrahentami zagranicznymi. Przez prawie 30 lat zdobyliśmy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu produkcji maszyn do tworzyw sztucznych oraz opakowań z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej bogatej oferty dotyczącej zarówno produktów, jak i usług związanych z opakowaniami z tworzyw sztucznych. Zapewniamy Państwu wysoką jakość naszych produktów i usług oraz korzystne ceny.

Choszczówka Stojecka
ul. Warszawska 42
05-300 Mińsk Mazowiecki

+48 602 33 24 24
+48 664 76 27 64

marplex.m.b@wp.pl
office@marplex.eu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Zamknij
back to top