loga EFRROW

Operacja pn. „Rozwijanie działalności gospodarczej” mająca na celu rozwój przedsiębiorstwa MARPLEX w zakresie produkcji opakowań z tworzy sztucznych poprzez zwiększenie zatrudnienia oraz zakup maszyn współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane warunki operacji: utrzymanie dotychczasowych miejsc pracy, utworzenie dodatkowych miejsc pracy, zakup: wtryskarki, frezarki, tokarki i przecinarki taśmowej.

Cel będzie osiągnięty w okresie dwóch lat od dnia podpisania umowy o przyznaniu pomocy.

O firmie

Firma MARPLEX powstała w 2005 roku z firmy PLASTOMASZ która od 1982 r. zajmowała się przede wszystkim produkcją maszyn i opakowań z tworzywa HDPE. Od 2005 r. kiedy nastąpiło przekształcenie firmę  Marplex, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji maszyn do rozdmuchu PET-a i opakowań z tego tworzywa.

W wyniku prężnego rozwoju firmy w 2009 r. przenieśliśmy siedzibę z Mińska Mazowieckiego do Choszczówki Stojeckiej, gdzie posiadamy 1500m2 hali produkcyjno-magazynowej oraz plac o powierzchni 1,7h.

Posiadamy dwie linie do rozdmuchu PET i wtryskarki do preform.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania opakowań i wykonywania form rozdmuchowych i wtryskowych.

Posiadamy własne zaplecze warsztatowe gdzie również regenerujemy układy plastyfikacji surowców.

Nasi klienci to wiodące firmy na rynku cukierniczym i gastronomicznym z terenu całego kraju.
Współpracujemy również na dużą skalę z kontrahentami zagranicznymi.

Przez prawie 30 lat zdobyliśmy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu produkcji maszyn do tworzyw sztucznych oraz opakowań z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej bogatej oferty dotyczącej zarówno produktów jak i usług związanych z opakowaniami z tworzyw sztucznych.Zapewniamy Państwu wysoką jakość naszych produktów i usług oraz korzystne ceny.


tl_files/ofirmie1.jpg
tl_files/ofirmie2.png