loga EFRROW

Operacja pn. „Rozwijanie działalności gospodarczej” mająca na celu rozwój przedsiębiorstwa MARPLEX w zakresie produkcji opakowań z tworzy sztucznych poprzez zwiększenie zatrudnienia oraz zakup maszyn współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane warunki operacji: utrzymanie dotychczasowych miejsc pracy, utworzenie dodatkowych miejsc pracy, zakup: wtryskarki, frezarki, tokarki i przecinarki taśmowej.

Cel będzie osiągnięty w okresie dwóch lat od dnia podpisania umowy o przyznaniu pomocy.

Nasza oferta

O firmie

Firma MARPLEX powstała w 2005 roku z firmy PLASTOMASZ która od 1982 r. zajmowała się przede wszystkim produkcją maszyn i opakowań z tworzywa HDPE. Od 2005 r. kiedy nastąpiło przekształcenie w firmę Marplex, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji maszyn do rozdmuchu PET-a i opakowań z tego tworzywa. Naszym wiodącym produktem stały się słoiki PET. Posiadamy dwie linie do rozdmuchu PET i wtryskarki do preform, własne zaplecze warsztatowe gdzie również regenerujemy układy plastyfikacji surowców. Nasi klienci to wiodące firmy na rynku cukierniczym i gastronomicznym z terenu całego kraju. Współpracujemy również na dużą skalę z kontrahentami zagranicznymi.

czytaj więcej

Rzetelna Firma